Golden Bay Beach Hotel Larnaka, büyüleyici bir otel

Bazı tesadüfler evrenden gelen göz kırpmalar gibidir; tıpkı aşk tanrısı Afrodit’in adası Kıbrıs’a yaşanan bu beklenmedik seyahat gibi. Ürdün’de hava sahası kapandığında hemen bir çıkış yolu aradık ve gezimizi tamamlamak için bize huzur molası sunan sihirli bir dokunuşla Larnaka’ya indik.

Beklenmedik duraklar, mavinin en muhteşem tonlarını ortaya çıkarabiliyor. Ada, nefes kesici turkuaz sularıyla övülmeyi hak ediyor. Şahane doğanın arasında yakın zamanda keyifle konakladığım etkileyici Golden Bay Beach Hotel de bu güzelliklerden tam anlamıyla yararlanıyor. Bu özel tesis, şehir merkezine 10 km ve Larnaka Uluslararası Havaalanı’na 15 km mesafede konumlanıyor.

Gastronomi, refah, mutlak konfor, sade lüks, sıcak misafirperverlik, yaşam sanatı ve özgünlük burada uyum içinde birleşiyor. Odalar ve kalma ayrıcalığına sahip olduğum süitler; sade tasarım, rafine konfor ve gösterişsiz lüksle buluşuyor. Geniş iç mekanlar, benzersiz ufuk olarak Akdeniz’in muazzam güzelliğini sunan balkonlara açılıyor.

Her şeyin rahatlamaya ve kendini yeniden keşfetmeye davet ettiği bu büyüleyici mekâna kapılmamak mümkün mü? Büyü, yerel ve uluslararası lezzetler sunan cömert açık büfenin olduğu restoranda devam ederken bakışlarınız denizin, palmiyelerin ve yemyeşil bahçelerin sonsuz gösterisine dalıyor.

Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her yemek duyular için bir ziyafet ve damak zevkinizi sürekli yenileniyor. Damak tadınız Akdeniz mutfağının inceliklerini takdir ediyorsa ve uzakların şimdiyle zarif bir şekilde birleştiği huzurlu bir sığınak arıyorsanız, bu otelin sizi fethedeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Nu

Leave a Comment

Email (will not be published)

Güvenlik *