Maison Albar Hotels – Le Champs Elysées, Paris’te Prestijli Bir Otel


Paris’in kalbinde, Arc de Triomphe’nin eteğinde konumlanan Maison Albar Hotels – Le Champs Elyées; lüks butiklerin, ilgi çekici müzelerin birkaç adım ötesinde olmasının yanı sıra övünülecek birçok özelliğe sahip.

5 yıldızlı butik otelin muhteşem Haussmann cephesinin arkasında huzurun ve gizemli bir atmosferin duyusal zevklerle kafiyeli olduğu lüks, rafine bir dünya gizleniyor. Mimar Alexandre Danan tarafından tasarlanan lobi Murono cam avizelere, Napolyon Bonapart portre ve heykellerine, Lobinin mimarisi ve iç tasarımı imparatorluk dönemini selamlamanızı sağlarken diğer yandan sizi mutlu bir şaşkınlıkla başka bir dünyaya sürüklüyor.

Otelin cazibesine ilk andan yenik düşeceğinize eminim. Ancak ilk intiba sizi yeterince etkilemediyse balkonunuzdan manzarayı izleyeceğiniz anı bekleyin. Zira başkentin sembolik anıtlarından biri olan Arc de Triomphe’u seyrederken, Haussman cephelerinin mimari zenginliğini incelerken kendinizi daha fazla tutamayacaksınız. Hayran kalmamak elde değil! Gece – gündüz keyif alacağınız görkemli bir ortam sizi bekliyor.

Muhteşem bir manzaraya uyandığınızı, Paris ve dünya jet sosyetesinin buluşma yerlerine bakan şık bir açık büfede kahvaltınızı yaparken zarif Fransız yaşama sanatının keyfini çıkardığınızı hayal edin… Sizce de muhteşem bir duygu, değil mi? Böyle bir atmosferde size sadece akşamları son derece çağdaş konfora sahip muhteşem bir odada dinlenmek ve Paris’i keşfetmek kalır!

Maison Albar Hotels – Le Champs Elyées, kaldığım süre boyunca gerek konforu gerek misafirperverliği gerekse kusursuz temizliğiyle gelecekteki Paris kaçamaklarım için kesinlikle gönlümü fethetti!

Nu

Leave a Comment

Email (will not be published)

Güvenlik *