Hôtel Maison Mère, kendinizi evinizde hissedeceğiniz muhteşem bir ortam

Paris’in 9. bölgesinde, Rue Mayran sokağında yerleşik olan Maison Mère Otel’i, başkent aşıklarının hem lüks hem modaya uygun bir ortamda “evden uzaktaki ev” atmosferini yaşayacakları eşsiz bir otel. Burada, Paris’in göbeğinde, çok canlı Lafayette caddesine birkaç adım mesafede gerçek bir kozada olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Alexandre Danan’ın eseri olan dekorasyon, otelin çok dinamik ekibinin isteklerine ve karşılaşmalarına göre gelişiyor. Maison Mére; sosyalleşmenin, eğlenmenin, dinlemenin ve lezzetli bir şeyler yemenin her gün menüde bulunduğu eşsiz bir yaşam yeri olarak dizayn edilmiş çok sıcak bir yer. Otelin dizaynı ise daha cezbedici: Ortak çalışma alanı, Hey Honey restoranı, kokteyl barı ile insanların buluşacağı, arkadaşlarıyla keyifle sohbet edeceği, ürünlerin ve şefin hayal gücüyle hazırlanmış tabakların sayesinde şaşıracağı kısacası tüm isteklerin karşılanacağı şekilde tasarlanmış ilgi çekici bir otel.

Tüm odalar konukların “tıpkı evim gibi” konforuna sahip bir huzur cenneti: Yüksek kalitede yatak takımları, özenle seçilmiş ve sanatçılara ait şık objeler, kusursuz hijyen, ferah dekorasyon, hissedilen konfor ve Paris’in çatılarına karşı nefes kesen bir manzara… Her odada bir tablet bulunuyor ve talep üzerine buharlı ütü temin edilebiliyor. Konuklar aradıkları her şeyi evindeymiş gibi elinin altında hazır bulabiliyor.

Maison Mére Oteli konaklayacağınız, buluşacağınız, eğleneceğiniz, çağdaş bir atmosferde genç ve tarz bir ekiple çevrelenip kusursuz hizmet alabileceğiniz başkentin en efsanevi otelleri arasında yer almaya başladı bile.

 

Nu

Leave a Comment

Email (will not be published)

Güvenlik *